Zpětný leasing nemovitosti

Nemovitost od Vás odkoupíme PRO VÁS!, až se dostanete z finančních problémů, vrátíme Vám ji zpět!

Zpětný leasing nemovitosti

Zpětný leasing nemovitostí je skvělá varianta pro ty klienty, kteří nedosáhnou na klasický bankovní nebo nebankovní úvěr, hypotéku, půjčku, nebo pro ty klienty, kteří potřebuji nemovitost zachránit nejen před exekucemi, které již mají, ale i před exekucemi, které by na ně v budoucnu dolehly.

Pokud se zpětný leasing udělá včas, dá se jeho prostřednictvím nemovitost velmi dobře "schovat" před dalšími exekucemi! Klient pak může jít do insolvence a jakmile za 5 let insolvence skončí, dům od nás dostane zpět. Ke konkrétnějšímu stanovení doby, kdy může zpětný leasing skončit a Vy si nemovitost koupíte zpět je nezbytné mít k dispozici aktuální výpisy z registrů CBCB CNCB. Tyto výpisy se nejlevnějí a nejsnáze získají prostřednictvím webu kolikmam.cz.

Po celou dobu až do zpětného převodu může klient v domě (bytě) nerušeně bydlet, nemusí měnit bydliště, zvyky... žije prostě v klidu.

Pokud klient přestává zvládat platit svoje závazky a na jejich splacení úvěr (o tolik levnější a výhodnější, že by ho bez problémů dokázal dlouhodobě splácet) nezíská, je nejlepší varinatou právě ZPĚTNÝ LEASING.

Klient svoji nemovitost neprodává "napořád", ale jen na přechodnou dobu, dokud se nezbaví věřitelů, exekucí, vymahačů nebo dokud nevyjde očištěný z insolvence

Zpětný leasing tedy není úvěrem, půjčkou, ale skvělým nástrojem pro boj s dluhy, věřiteli, vymahači a exekutory.

Kalkulačku zpětného leasingu máte k dispozici ZDE. Kalkulačka počítá matematicky přesně, ale některé podmínky se mohou dle individuálních podmínek klienta měnit, většinou k lepšímu.

VYUŽITÍ ZPĚTNÉHO LEASINGU

Zpětného leasingu se nemusíte bát, pokud jej poskytuje seriozní subjekt (fyzická nebo právnická osoba). Seriozní subjekt Vám dá všechny smlouvy předem k prostudování, netlačí Vás do rychlého podpisu smluv a nevadí mu, zeptáte-li se na názor jiného, zkušenějšího člověka nebo přímo advokáta.

Všechna práva, která Vám poskytovatel zpětného leasingu slibuje, musí být dána písemně, smlouvou! Máte-li pochybnosti o serioznosti smlouvy, neriskujte a raději se nás zeptejte!

PORADÍME VÁM BEZPLATNĚ!

VLASTNOSTI ZPĚTNÉHO LEASINGU

RIZIKA ZPĚTNÉHO LEASINGU

Největším rizikem, tím hlavním, je nechat si poskytnout ZPĚTNÝ LEASING od neseriozní firmy či fyzické osoby.

Pozor na plané sliby, že Vám dům "pak" prodají nebo darují zpět, že Vás v něm nechají bydlet, že s ním nebudou dále nakládat, zadlužovat ho ještě víc...atd.

VŠECHNO MUSÍ BÝT PEVNĚ DÁNO SMLOUVAMI. Nájemní smlouvou (ta Vám zaručí, je-li dobře napsaná, že v domě můžete nerušeně bydlet), Smlouva o předkupním právu nebo o smlouvě budoucí kupní (ta Vám zaručí, je-li dobře napsaná, že Vám dům prodají zpět za stanovenou dobu za pevně danou cenu)...atd.

Posouzení těchto smluv je nejlépe nechat na Vašem advokátovi, kterého si sami zaplatíte a on tak hájí výhradně Vaše zájmy.

Pokud si nejste jisti, jestli ten, kdo Vám nabízí zpětný leasing, je slušný a nechce Vás pouze obrat o dům či byt, kontaktujte nás. BEZPLATNĚ Vám poskytneme radu, upozorníme Vás na místa ve smlouvě, která jsou pro Vás extrémně riziková a v případě vážného problému Vám poskytneme právní poradenství (to poskytuje advokát, kde je první konzultace zdarma.

Je lépe se nás bezplatně zeptat, než přijít o majetek za statisíce či miliony !

Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte +420 724 800 094

Na koho se obrátit?

amga,  advokátní kancelář

amga, advokátní kancelář

kusmirekova@amga.cz

+420 608 706 349

Působnost: Praha, celá ČR

Podrobnosti
Adam Trčka

Adam Trčka

trcka@unicareal.cz

+420 739 085 315

Působnost: Jižní Morava

Podrobnosti

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás