Vaše zkušenosti

Podělte se o své zkušenosti s námi či s kýmkoliv jiným a pomozte tak ostatním se lépe zorientovat, komu věřit a komun nikoliv.

Napsali o nás

Pomozte ostatním, kteří své problémy a požadavky řešit teprve začínají! Napište, co si myslíte o naší práci či o práci kohokoliv jiného !

Alena J. Vysočina

"Pan Slabý je bezesporu odborník ve světě financí. Jeho profesionální a lidský přístup mne v dobrém překvapil.Vše bylo vyřízeno bez osobního kontaktu a to v expresní rychlosti.To, co se jinde zdálo nemožné, bylo panem Slabým vyřízeno za tři týdny.Vše mi bylo detailně vysvětleno, zodpovězen každý můj dotaz a díky tomu mohu po dlouhé době zase klidně spát.Navíc mi byly služby pana Slabého nabídnuty i do budoucna, kdy využiji určitě nějakou bankovní službu, která mi bude doporučena.Protože už nyní vím, že svěřit se do rukou odborníků jako je pan Slabý se vyplácí, sám toho človět v této finanční džungli moc nezmůže.....Děkuji.."

Jan M. Polná u Jihlavy

"Díky poradimesuverem.cz jsme si mohli koupit domek z insolvence! Na insolvence, exekuce a rychlou práci jsou poradimesuverem.cz experti. Doporučujeme!"

Manželé K + E Š., Brno-venkov Brno

"Našli jsme si skvělý domek, ale potřebovali jsme hypotéku rychle. Poradimesuverem.cz nám hypotéku zařídili za 18 dní – od prvního kontaktu po podpisu úvěrové smlouvy! Pokud potřebujete rychlé a seriozní jednání, obraťte se na poradimesuverem.cz."

Jiří E. Brno

"Nějací zprostředkovatelé mě naslibovali hory doly, táhlo se to, ani po půl roce nic nebylo vyřešeno. Až poradimesuverem.cz mi pomohli, co jiní nezvládli za půl roku to tito zvládli za dva měsíce."

Jan Pivovarník Ostrov nad Ohří

"Lepší možnost si půjčit peníze jsem nikdy neměl. Bez zbytečných formalit, vyřizování bylo svižné, bez prodlev, nikdo se mě neptal na registry nebo na to, kolik vydělávám... mohu doporučit."

Jaroslav L. Slušovice

"Vyplatili mi exekuci, ale ještě než to udělali, měli připravené dlouhodobé řešení. Vše dopadlo dobře, jsme spokojeni."

Pavel K. Lípa u Zlína

"V nouzi jsem si půjčil jsem si peníze od lichváře, lidé z poradimesuverem.cz mi pomohli je vyplatit nebankovním úvěrem se splátkou, kterou zvládám splácet."

Jiřina K. Liberec

"Poradili mi, kde mám ve smlouvě, kterou jsem se chystal podepsat, hledat problémy. Díky tomu jsme tyto problémy našli a nenaletěli jsme darebákům, kteří nás chtěli obrat o dům. Teď už jsme v pohodě, peníze jsme si půjčili od seriozní firmy. Nebojte se lidí z poradimesuverem.cz zeptat, radí dobře."

Štěpánka a Rudolf Uhlířovi Mimoň

"Lidé z poradimesuverem.cz jsou profesionálové. Na začátku, kdy jsme hledali bankovní společnost, která nám dá tu možnost koupit si vlastní domek, jsme neměli šanci cokoliv získat, vždy se vyskytl nějaký problém. Zkusili jsme pro nás myslím asi poslední šanci a kontaktovali jsme lidičky z poradimesuverem.cz a to byla trefa do černého. Ihned bez problémů se nás ujali a začali řešit tuto situaci. Nikdy jsme se nesetkali s tak vřelým přístupem. Domek jsme si koupili, ale tím naše spolupráce neskončila. Dále spolupracujeme na možnostech financování k vylepšení našeho nového bydlení. Lidem z poradimesuverem.cz můžeme jen a jen poděkovat. "

Karel V. Uherské Hradiště

"Služby poradime.cz můžu jen doporučit. Nenechá Vás v kaši, pomůže, je to opravdový profesionál se srdcem na pravém místě :-)"

Jana M Humpolecko

"Bezplatně mi pomohli zmařit exekuci mého domu a než byl nový termín dražby, dům z exekuce vyplatili, koupili ho pro mě a mohu tak bydlet stejně, jako jsem byl dříve zvyklý. Až se vyčistím v registrech, levně mi dům prodají zpět, mám na to perfektní smlouvy."

M.P. Hodonín 731 115 212

"Perfektně odvedená práce od poradimesuverem.cz, příjemná spolupráce."

Kubíčkovi Ostopovice u Brna 737 056 843

"Chtěli bych poděkovat panu Slabému za účinnou pomoc při získání úvěru na koupi nemovitosti - rekreační chaty a za aktivní pomoc při řešení problémů s tím spojených... Manželé Kubíčkovi z Ostopovic"

Napište o nás hodnocení

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás