Proč právě my?

Protože svoji práci umíme, nelžeme, jednáme otevřeně, narovinu, slušně a vždy je pro nás prioritou zájem klienta. Co řekneme, to platí!

jednáme seriózně - hlavní je pro nás zájem klienta!

Máme postavené naše podnikání na pocitu, že lidem pomáháme (bez tohoto pocitu nemůžeme fungovat) a spolupracujeme proto jen se subjekty, které nám tento pocit neberou. Tedy banky, družstevní záložny, cca 3 soukromé společnosti a pár našich známých soukromníků.

Když je více možností, jak situaci řešit, vybereme vždy tu, která je pro klienta nejvýhodnější, i když na jiném řešení bychom vydělali více.

V tomto směru jsme vyjímkou - ostatní vyberou vždy tu variantu, na které vydělají nejvíce, bez ohledu na zájem klienta. My takto nejednáme.

Cokoliv, co na těchto stránkách nabízíme, skutečně umíme. Je spousta webů, které se chlubí tím, co všechno umí, co jsou... přitom to vůbec není pravda. Vyzkoušejte nás!

Váš případ analyzujeme hned při první rozhovoru (pokud hovoříme telefonem, zavoláme Vám, abyste měli telefonát zdarma), hned při prvním hovoru vám řekneme, jaké jsou možnosti. Do 24 hodin Vám pak navrhneme definitivní řešení.

Navržené řešení, které nám odsouhlasíte, pak okamžitě, bez průbahů, realizujeme. Jednáme hned, otevřeně, klenta nebalamutíme, vždy ví kde, co a proč děláme.

Povinně zveřejňované údaje:

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás