registry

3 základní registry v ČR

obrazek

Pro občana České republiky jsou z pohledu možnosti prokázat svoji dobrou či naopak špatnou platební morálku rozhodující 3 registry: Bankovní registr klientských informací, tzv. CBCB, Nebankovní registr klientských informací, tzv.CNCB a SOLUS.

Tyto registry získávají informace od svých členů a současně tyto informace členům poskytují. Jsou naším "velkým bratrem", stačí malé zaváhání (o velkém nemluvě), a - jste tam.

Dostat se do těchto registrů je velmi snadné, stačí zaplatit (byť o jeden den byť jen jednu korunu) pozdě splátku bance, leasingové společnosti, pozdě zaplatit pojistné, elektřinu, mobil...takřka cokoliv.


JAK NEJLÉPE POŽÁDAT O VÝPISY Z REGISTRŮ:

1. registr CBCB a CNCB

U těchto dvou registrů máte skvělou možnost zajistit si možnost získání (i do boucna) těchto výpisů (tzv. úvěrové zprávy) rychle, pohodlně a z tepla domova, a to díky unikátnímu společnému projektu těchto dvou registrů.

Tímto unikátním projektem je webový portál www.kolikmam.cz Podrobnější informace jsme Vám připravili ZDE. Pro rychlé a levné získání výpisu,
klikněte ZDE A REGISTRUJTE SE a požádejte o výpis online!

2. registr SOLUS

Bohužel tento registr má možnost získat výpis elektronicky docela složitou, nicméně je použitelná. Podrobnější informace jsme vám připravili ZDE, žádost o výpis máte k dispozici ZDE


Pokud máte jakékoliv dotazy, potřebujete poradit, cokoliv vysvětlit, neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás