www.kolikmam.cz

co najdete na portálu www.kolikmam.cz

obrazek

Webový portál www.kolikmam.cz je unikátním společným projektem Bankovního registru klientských informací (CBCB) a Nebankovního registru klientských informací (CNCB) a je podporovaný bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými, splátkovými a faktoringovými institucemi, které působí na českém finančním trhu a jsou uživateli obou registrů.

Jedinečnost www.kolikmam.cz spočívá v tom, že zaregistrovanému uživateli umožňuje okamžitý, přitom velmi pohodlný on-line přístup k jeho úvěrové zprávě (k tzv. výpisu z registru).

Registrace na tomto serveru je rychlejší, než získání jednorázového papírového vypisu, o který musíte požádat poštou, kde zaslaná žádost musí mít navíc úředně ověřený podpis.

Klasický papírový výpis, zaslaný poštou, stojí 200 Kč, navíc platíte 30 Kč za úřední ověření podpisu na žádosti. S žádostí pak musíte na poštu, zaslání doporučeného dopistu stojí 32 Kč. Když tedy sečtete všechny náklady na papírový výpis, stojí Vás kromě spousty času 200 + 30 + 32, tedy 262 Kč.

Oproti tomu Vás stojí výpis, získaný elektronicky přes www.kolikmam.cz jen 100 Kč, a to nepočítáme velkou úsporu času - vše vyřídíte za chvíli z domova.

Proto neváhej, klikněte ZDE A REGISTRUJTE SE!

Bohužel třetí z trojice důležitých registrů, SOLUS, ve službách pro klienty zaostává a online získání plnohodnotného aktuální výpisu neumožňuje, žádat o tento výpis musí klient "postaru" papírově, poštou.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás