CBCB

o registru CBCB

obrazek

Společnost CBCB (Czech Bank Credit Bureau), a.s. je provozovatelem Bankovního Registru Klientských Informací (BRKI). Tento registr (stejně jako CNCB-NRKI nebo SOLUS) poskytuje členům informace o platební morálce, zadluženosti a důvěryhodnosti klientů ostatních členů registru.

Uživateli mohou být české banky a pobočky zahraničních bank. Seznam aktuálních uživatelů CBCB-BRKI je k dispozici ZDE Všechny zde uvedené firmy si vzájemě vyměňují pomocí tohoto registru informace o platební morálce, zadluženosti a důvěryhodnosti svých klientů.

Registr poskytuje informace nejen o stávajícím stavu, ale i o historii klientů.

Výpis z tohto registru můžete získat buď pomocí úředně podepsané papírové žádosti, zaslané poštou, nebo prostřednictvím portálu kolikmam.cz. Získání výpisu prostřednictvm kolikmam.cz je levnější a rychlejší. Přečtěte si pozorně návod a na www.kolikmam.cz se registrujte.

CBCB je prvním z trojice zásadních registrů, do kterých se dívají banky, nebankovní společnosti, mobilní operátoři, dodavatelé energií i jiné firmy. Druhým je registr CNCB (NRKI) a třetím je registr SOLUS.

Komfortní, rychle a levné získání plnodnotného výpisu ovšem umožňují pouze registry CBCB a CNCB (NRKI).

Pokud chcete vědět cokoliv bližšího o registrech či jiné problematice, nebo chcete poradit..., neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS, BEZPLATNĚ Vám poradíme.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás