Oddlužení nemovitosti

Zbavení nemovitosti exekuce, dražby, drahých a nevýhodných půjček, financování koupě nemovitostí z insolvence nebo z dražby.

oddlužení nemovitosti

Služba ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI je vhodná pro klienty, na jejichž nemovitosti je uvalena exekuce (nebo jim hrozí) nebo pro klienty, na jejichž nemovitosti vázne zástavní právo za úvěr nebo půjčku, které by se chtěli zbavit.

Jedná se o půjčky drahé, které klient nestíhá splácet, nebo o půjčky, které mají krátkou splatnost a klient je musí rychle vyplatit, jinak by se dostal do exekuce a o dům by přišel.

Máte-li i Vy na svém domě či bytě exekuci, zástavní právo za drahou půjčku, které se chcete zbavit, nebo jiné finanční závazky, kontaktujte nás, pomůžeme Vám

Jednáme seriozně, nelžeme, nevymýšlíme si spousty různých poplatků a nákladů, nezneužíváme Vaší neznalosti - vše Vám srozumitelně, jednoduše vysvětlíme.

Naším hlavním zájmem pomoci Vám z problémů, nikoliv Vás dostat do problémů ještě větších.

VYUŽITÍ ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI

Neházejte předem flintu do žita, často dokážeme vymyslet a realizovat řešení, o kterém nemá klient předem ani tušení, ani ho nenapadne, že takové řešení existuje

Raději se nás zeptejte!

VÝHODY ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI

RIZIKA ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI

Největším rizikem, tím hlavním, je půjčit si na oddlužení nemovitosti od neseriozního člověka nebo firmy.

Pozor na plané sliby, že Vám ten, kdo Vám peníze na oddlužení nemovitosti půjčuje, zajistí přefinancování levným dlouhodobým úvěrem.

VĚTŠINOU JSOU TO JEN PLANÉ SLIBY! Neseriozní "oddlužovači" Vám vnutí svoje předražené peníze, z čeho jim je vrátíte je nezajímá, protože si brousí zuby na Váš dům. Těmto lidem je úplně jedno, že Vás zničí, dostanou na ulici...

Pohledávku za Vámi tito "oddlužovači" klidně prodají "stěhovačům", kteří se Vám pokusí vnutit ještě dražší, nevyhodnější úvěr, a pak Vás zcela bez zaváhání vystěhují.

Pokud si nejste jisti, jestli ten, kdo Vám nabízí oddlužení nemovitosti, je slušný a nechce Vás obrat o dům, kontaktujte nás. BEZPLATNĚ Vám poskytneme radu, upozorníme Vás na místa ve smlouvě, která jsou pro Vás extrémně riziková a v případě vážného problému Vám poskytneme právní poradenství (to poskytuje advokát, kde je zdarma jen první konzultace. Je lépe zaplatit pár tisíc advokátovi než přijít o majetek za statisíce či miliony)

Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte +420 724 800 094

Na koho se obrátit?

Mgr. Roman Verešpej

Mgr. Roman Verešpej

verespej@advocateoffice.cz

+420 603 866 139

Působnost: Brno, Morava, ČR

Podrobnosti
Adam Trčka

Adam Trčka

trcka@unicareal.cz

+420 739 085 315

Působnost: Jižní Morava

Podrobnosti

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás